Kaput Filmi Sökme İlacı

Kaput Filmi Sökme İlacı

Folyo nasıl sökülür makalemizde ayrıntılı olarak folyo sökme işlemlerini açıklamıştık, kaput filmi sökme işlemleri de aynı şekilde olmaktadır hatta bazı kaput filmlerinde kullanılan folyoların kalınlığı cast folyolarına göre fazladır. Dolayısıyla sökmek de daha kolay olmaktadır.

Son teknoloji hava kanallı folyolarda yapışkan kalitesinin artması söküm işlemlerini de kolaylaştırmakta ve tüketiciyi daha az yormaktadır.

Eğer sizin aracınızın üstünde eskiden kalan bir kaput koruma filmi varsa ve bunu değiştirmek istiyorsanız zorlu bir yola girdiniz demektir. Elinizle sökerken parça parça olan taşlaşmış bir folyoyu aracın kaputundan kaldırmak kolay değil. Birçok kişi uğraşmamak için aracına zımpara attırıp tekrar boyatmayı göze almıştır.

Tam bu noktada hem aracınızın boyasını koruyup sizi ekstra masraftan kurtaran ve kaput filminizi de hızlı bir şekilde söken bir ürün bulunmakta.

Merken Folyo Sökücü.

Açık hava reklam sektöründe sürekli araç giydirme ve sökme işlemleri yapan atölyelerin vazgeçilmez yardımcısı haline gelen folyo sökücü hem zaman daha da önemlisi emek tasarrufu sağlamaktadır.

Folyo sökücü nasıl kullanılır makalesini okumak için hemen tıklayın.

Eğer kaput filmini veya aracın folyosunu sökmüş ancak altında kalan yapışkanı sökmekle uğraşıyorsanız temizlik solüsyonu ile yapışkan temizleme, yapışkan nasıl temizlenir makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Araç folyo sökme, kaput filmi sökme, gereksiz sticker sökme işlemleri için rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün Almanya menşeili olup OKC Reklam Türkiye dağıtıcısıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir