Hakkımızda

OKC Reklam Malzemeleri 2008 yılında kurulmuş olup dijital baskı ve açık hava reklam sektörüne malzeme imalatı ve satışını gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Cam filmi çekme aparatı (ragle) imalatı ile sektörün lider toptan ragle üreticisidir.

Ticari hayatımız boyunca müşteri memnuniyetini ön plana alan bir yaklaşımda olup, kaliteden asla ayrılmayan bir çizgide ilerlemekteyiz. Dolayısıyla sektörün önemli firmalarıyla uzun yıllardır çalışıyor, değer üretiyoruz.

Türkiye’nin en büyük ragle üreticisi konumunda olup SkyWrap markasıyla Avrupa ülkelerine toptan ragle ihracatımız bulunmaktadır. Yurt içi endüstriyel reklam sektöründe Merken markası altında pleksi yapıştırıcı (kloroform), folyo sökücü ve çeşitli kimyasalların satışını yapmaktayız.

2018 yılında yeni üretim tesisi yatırımı yaparak müşterilerimize daha hızlı hizmet sunmaya başladık. Bununla birlikte markalaşma yolunda ilerleyip ihracat faaliyetlerimize hız kazandırma amacındayız. 

Vizyonumuz, üretici bir firma olarak ürünlerimizin kalitesini her geçen gün arttırarak markamızı kalıcı hale getirmektir.

okc reklam malzemeleri
ürün1 premium ragle
OKC Reklam

Üretici bir firma olarak vizyonumuz; global markamızı kalıcı hale getirmektir.

Ne Üretiyoruz?

Açıkhava reklam ve tabela sektörüne çözüm üretmeye çalışıyoruz. Sektörün ihtiyaç duyduğu yardımcı malzemeler konusunda uzmanlaşarak daha kaliteli hizmet sunulmasının peşinde koşuyoruz.

Ürünlerimiz;

  • Ragle çeşitleri (folyo uygulama aparatları)
  • Merken pleksiglas yapıştırıcılar,
  • Folyo Sökücü
  • Mikrofiber dijital baskı makinesi kafa temizleme bezi
  • Temizlik solüsyonu
  • Solvent
  • Folyo yapışkan çözücü 
keçeli ragle

Toptan Fiyatlarımıza Ulaşın!

Bize email atarak toptan fiyat listemize ulaşabilirsiniz. [email protected] 

GALERİ

Üretim tesisimizden çıkan her ragle kalite kontrolden geçer, kullanıcının maksimum performans sağlaması için ayrıntılara önem veririz. Bu, bizi farklı kılan özelliklerden biridir.