Araç Kaplama Yapışkanı Nasıl Çıkar?

Araç Kaplama Yapışkanı Nasıl Çıkar?

Araç kaplama yapışkanı nasıl çıkar? Öncelikle yapışkan temizleme yöntemleri ile ilgili makalemize göz atmanızı öneririz. Kaput filmi yapışkan lekesi çıkarma veya çatlamış folyo lekesi çıkarma ile çok sayıda soru almaktayız. Bu sorulara cevap olması adına bu yazıyı paylaşıyoruz. Belli başlı yapışkan temizleme yöntemleri mevcuttur.

Kısaca özet geçmek gerekirse;

  • Isıtarak temizleme
  • Tiner yöntemi ile temizleme
  • Kazıma yöntemi
  • Sıcak su yöntemi
  • Yakarak temizleme
  • Temizlik solüsyonu

 

Biz tabi ki en güvenilir ve garanti yöntem olan temizlik solüsyonu ile temizleme yöntemini öneririz. Araç kaplama yapışkanı nasıl çıkar, yapışkan çözmede diğer yöntemler işe yarasa da Avrupa standartlarında çözüm beklemek yanlış olacaktır.

Merken temizlik solüsyonu folyo yapışkanı çözmek için tasarlandığından dolayı araç kaporta boyasının yüzeyinde kalan yapışkan kalıntılarını çok rahat bir şekilde çözebilmektedir. Hızlı ve etkili çözüm alınabildiği için reklam atölyeleri ve araç kaplama ustaları tarafından sıkça tercih edilir.

Araç kaplama yapışkanı temizleme başlı başına büyük emek isteyen bir iştir. Folyoyu söktünüz ama altında yapışkanı kaldı. Bu durumu sadece yaşayanlar bilir. Uzun yıllar orada yapışmış kalmış folyonun yapışkanı öyle kolayca çıkacak tarzdan değildir. Reklam ve tabela ile uğraşanlar bunu az çok biliyor ve herkes kendisine göre bir çözüm yöntemi bulmuş durumda, diğer yöntemler için makalemizi okuyabilirsiniz.

Kaput koruma filmi lekesi nasıl çıkar veya araç folyo lekesi nasıl çıkar şeklinde şikayetler fazlaca duyulmaktadır. Bu sorunu yaşayan sadece siz değilsiniz ancak biz çözüm üretmek için buradayız.

Eğer sorunuza çözüm bulamadıysanız diğer makalelerimizi de okumanızı tavsiye ederiz. OKC Reklam olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir