OKC REKLAM

Merken Kloroform

Yumuşak dokulu Alcantara keçeli ragle, tamamen pürüzsüz folyo uygulama deneyimi için geliştirildi. En hassas araç kaplama ve folyo uygulamalarında kusursuz akıcılık sağlar.

Dayanıklı ve su geçirmez. Dikişli Birken keçesinin özel dokusu oto cam filmi kaplamalarında size hızlı çalışma imkanı verir. Toza, suya ve aşınmaya dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılabilir.

Merken

Saf koyun yününün yumuşaklığı ve alman mühendisliğinin kalitesi Merken keçeli ragleyi özel kılmaktadır. Preslenmiş koyun yünü ekstra yumuşaklık sağlarken folyoyu kılcal toz çiziklerine karşı korur.

Saf Keçe

Blok keçe ragle. Folyo üzerinde daha fazla hakimiyet ve fonksiyonel kullanım. Aşınma veya çizilme sorunu olmadan uzun ömürlü uygulama sağlar.

Merken Kloroform

Oto cam filmi uygulama sırasında en iyi performansı yakalamak ve daha akıcı cam filmi kaplamak için raglelerimizi keşfedin.

Global folyo ve film üreticileriyle birlikte çalışıyoruz.

Merken Kloroform

Folyo kaplamak için kaliteli bir keçeli ragleden başka ne ihtiyacınız var? 

Pleksi Yapıştırıcı

Alcantara keçeli ragle en hassas keçesi ile araç kaplamalarında %100 pürüzsüzlük sağlar. 

Pleksi Yapıştırıcı

Merken keçeli raglenin doğal koyun yününden elde edilen keçesi hızlı ve akıcı performans almanıza yardımcı olur.

Pleksi Yapıştırıcı

Amacımız en iyi folyo uygulama deneyimini sağlamak, ragle ile folyonun teması esnasında ipeksi dokunuş hissi yaratmak için keçe teknolojisini her gün geliştiriyoruz.

Pleksi Yapıştırıcı

Toptan siparişler için ragle üzerine kabartma baskı, logo, resim basılabilir, istenilen plastik ve keçe rengi seçilebilir.